Taşınabilir Ev Metal Dekorasyon 1060 Karbon Çelik Tam Hangmade Samuray Kılıcı Japon Tanto Tam Tang Keskin Bıçak Taşınabilir Ev Metal Dekorasyon 1060 Karbon Çelik Tam Hangmade Samuray Kılıcı Japon Tanto Tam Tang Keskin Bıçak Taşınabilir Ev Metal Dekorasyon 1060 Karbon Çelik Tam Hangmade Samuray Kılıcı Japon Tanto Tam Tang Keskin Bıçak Taşınabilir Ev Metal Dekorasyon 1060 Karbon Çelik Tam Hangmade Samuray Kılıcı Japon Tanto Tam Tang Keskin Bıçak Taşınabilir Ev Metal Dekorasyon 1060 Karbon Çelik Tam Hangmade Samuray Kılıcı Japon Tanto Tam Tang Keskin Bıçak Taşınabilir Ev Metal Dekorasyon 1060 Karbon Çelik Tam Hangmade Samuray Kılıcı Japon Tanto Tam Tang Keskin Bıçak

Taşınabilir Ev Metal Dekorasyon 1060 Karbon Çelik Tam Hangmade Samuray Kılıcı Japon Tanto Tam Tang Keskin Bıçak

₺602.32 ₺572.20
Stokta var
w51905

Etiketler: Ucuz Taşınabilir Ev Metal Dekorasyon 1060 Karbon Çelik Tam Hangmade Samuray Kılıcı Japon Tanto Tam Tang Keskin Bıçak, Yüksek Kalite Taşınabilir Ev Metal Dekorasyon 1060 Karbon Çelik Tam Hangmade Samuray Kılıcı Japon Tanto Tam Tang Keskin Bıçak, Çin kılıç Tedarikçiler.

 • Marka Adı: Brandon Swords
  tema: uçak
  malzeme: Maden
  bölgesel Özelliği: Japonya
  stil: Folk Art
  Sword Style: Tanto
  Use: Metal Home Decoration
  is_customized: Yes
  Blade material: 1060 carbon steel blade
  Sharpness: Sharp
  Tang: Full tang
  Hamon: No hamon
  Bo-hi: Single bo-hi
  Saya: Hardwood
  Model Number: T007
  Birim Tipi: parça
  Paket Boyutu: 80cm x 11cm x 11cm (31.50in x 4.33in x 4.33in)


  Genel uzunluğu : 41 cm/16.1 inç Bıçak malzemesi : 1060 karbon çelik bıçak
  Bıçak uzunluğu : 32 cm/12.6 inç Tsuba : Hiçbir tsuba
  Kolu uzunluğu : 10 cm/3.9 inç Habaki : Pirinç
  Bıçak genişliği : 3.1 cm/1.2 inç Seppa: Pirinç
  Bıçak kalınlığı : 0.7 cm/0.3 inç Menuki : Alaşım
  Tang : Tam tang Fuchi & Kashira : Alaşım
  Kan oluk : Tek bo-hi Ito : Sentetik ipek
  Netlik : Keskin Sageo : Sentetik Ipek
  Rayskin : Hakiki Rayskin Saya : Yüksek kalite Ha Rdwood
  BıÇAK: Bu kılıç bıçak el dövme ve cilalı ile 10 prosedürleri. çelik biz kullanımı değil normal çelik ile kamyon veya araba ya da diğer yaşam elektrik, çelik kullanım için bıçak içerikleri çok daha fazla karbon ve saflık karşılaştırılabilir olamaz.
  TSUKASı: Tsukası (kolu) sert ahşap yapılır (daha geniş 2 üzerinde biter ve tiner ortasında kolu), üzerinde sıkıca sarılmış taklit Samegawa (Ray cilt) pamuk Ito ile. Fuchi (kollu) ve Kashira (buttcap) Alaşım yapılır. Kılıcın Tang tarafından iki Mekugi (mandal). Iki Menuki (süsler) Tsukası her tarafında vardır.
  HABAKI (bıçak yaka): Bir tek parça pirinç inşaat. Habaki ana noktası saya yapmak için sıkı, bıçak bu yüzden normal varsa çizik.
  SAYA: Saya (kılıf) kılıç parke yapılmıştır, sageo ile bağlı pirinç Kurigaga (düğme).
  BO-HI (kan oluk): Uzun HI her tarafta. Aslında bu yanlış anlama BO-HI olarak kan oluk, değil sadece katliam için kullanılan, ana nokta ışık olmaktır ağırlığı kılıç, yapabilirsiniz kılıç esnek, ve sesli geribildirim sağlamak salladı. güçlü gücü ile kılıç istiyorsanız, sen BO-HI olmadan kılıç tutmak. Bizimle irtibata BO-HI istemiyorsanız.

 • Değerlendirmeler (0)

  Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler